początki sięgają 1975 roku

O firmie

Jesteśmy firmą rodzinną, której początki sięgają 1975 roku gdy to mój ojciec Bogdan Spyra założył firmę pod nazwą "Przedsiębiorstwo Robót Budowlanych Bogdan Spyra". Od najmłodszych lat pracuje z Tatą czerpiąc z jego umiejętności i doświadczenia. Skupiamy się na budowie stanów surowych otwartych. Zależy nam na wzorowej współpracy z Inwestorem, terminowości i rzetelności co potwierdzają nasze referencje. Oferujemy uczciwe ceny, bardzo dobrą jakość wykonywanych prac oraz zrównoważoną w prawach i obowiązkach umowę. Jesteśmy certyfikowanym wykonawcą w technologiach Y-Tong, SILKA, DRYFIX, a w 2018 r. 2019 r. i 2020r. otrzymaliśmy tytuł najlepszej firmy realizującej stany surowe w powiecie Piaseczyńskim.

Zapraszamy do współpracy.

Image
Image

MISJA

Naszą misją jest realizowanie obiektów budowlanych zgodnie z najwyższymi standardami jakości, kierując się uczciwością oraz wzorową współpracą z naszymi Klientami.

WIZJA

Chcemy stworzyć profesjonalną firmę, która będzie kojarzyć się z solidnością, uczciwością i profesjonalizmem, a powierzenie nam budowy przez naszych klientów było naturalnym wyborem.

Image